Fullstay & KURAP İş Birliği

KURAP & Fullstay Projesi çalışma gurubu oteller ile anlaşmalar çerçevesinde Anemon Turizm İcra Kurulu Üyesi Uğur Şahbaz , İcra Kurulu Üyesi İlker Özyılmaz ,Satış Pazarlama Koordinatörü Nesligül Akçura Tanırkan ile biraraya gelerek görüş alışverişinde bulundu .

Pandemi sürecinde Kurumsal Acenteler Platformu ( KURAP ) Türk turizminde cok uzun zamandan bu yana bir eksiklik olarak görülen , yurtiçi otellerimiz ile offline yürütülen kontrat, kontenjan sorgulama ve rezervasyon süreçlerini , online bir platforma taşıma kararı aldı. Bu sayede hem acenteler hem de iş ortakları olan tüm oteller teknolojinin sağladığı bu olanaktan faydalanarak offline yürüttükleri tüm süreçlerini çok hızlı ve etkin bir şekilde yönetebilecekleri bir platforma sahip olacaklardır .
Bu süreçte, kendilerine destek ve sektörel danışmanlık verdiğimiz Fullstay.com platformu kullanıma hazır hale gelmiştir.

Sistem her ne kadar KURAP tarafından kurgulanmış ve Fullstay.com ile birlikte hayata geçirilmiş olsa da, KURAP üyesi olmayan tüm seyahat acentelerinin
kullanımına da açık olacaktır.