KURAP (Kurumsal Acenteler Platformu) 5 yaşında

Kurumsal Acenteler Platformu ( KURAP ) Şubat ayı toplantısı 2 Şubat tarihinde Singapur Hava Yolları ev sahipliğinde Radisson Şişli Otelinde gerçekleştirdi.

Singapur Hava Yolları Türkiye Genel Müdürü Mr Hongyao Hu başkanlığında düzenlenen toplantıda Singapur Hava Yolları Premium Ekonomi ürünü ve NDC hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kurumsal Acenteler tarafından da Premium Ekonomi ürünü ve NDC konusunda acentelerin görüşü ve gündeme gelebilecek sorunlar Singapur Havayollarına aktarılarak her iki taraf için de son derece faydalı interaktif bir toplantı gerçekleştirilmiş oldu..

Singapur Hava Yolları’nın pazardan daha fazla pay alabilmeleri için atmaları gereken adımlar da KURAP üyeleri tarafından ayrıca dile getirildi..

Gündem maddelerinden olan PCI DSS formları, otel platformları ile ilgili fiyatlandırma ve Türk Hava Yolları ile ilgili sorunların çözüm önerileri görüşülerek toplantı sona erdi.

5. yıl pastamızı kestik.

Toplantı sırasında KURAP’ın 5.yıl kuruluş yıldönümü kutlaması da yapıldı. 2018 yılında Türkiye içindeki belli başlı kurumsal acentelerinin bir araya gelmesi ile kurulan KURAP geçmişte olduğu gibi bundan sonra da koymuş olduğu ilkelerini koruyup devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Singapur Havayollarına nazik ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz .