KURAP (Kurumsal Acenteler Platformu) Nisan Ayı Toplantısı

Kurumsal Acenteler Platformu ( KURAP ) Nisan ayı olağan toplantısı Antur ev sahipliğinde Bomontiada da gerçekleşti. Toplantının ana gündem maddesi aynı gün öğleden sonra Türk Hava Yolları üst yönetimi ile yapılacak toplantıda ele alınacak konuların, sorunların ve bazı çözüm önerilerinin görüşülmesi oldu.

Toplantının ardından Ara Güler Müzesinde yer alan “Bir Avuç Güzel İnsan“ Sergisi gezildi . Mükemmel ev sahipliği için üyemiz Antur’a çok teşekkür ediyoruz . 

Öğleden sonra Sayın Ahmet Olmuştur başkanlığında Türk Havayolları Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya Moris Kohen Kasar, Muammer Güner, Hande Arslanalp, Handan Berkay ve Tarık Sökmenoğlu katıldı .

Toplantıda sorunlar tek tek ele alınarak çözüm yolları irdelendi . Çözüme ulaşacak konuların aynı zamanda tüm acenteler için de fayda sağlayacağı düşünüldü. Verimli geçen toplantı için başta Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ahmet Olmuştur olmak üzere 2. Bölge Satış Başkanı Sayın Mahmut Yayla’ya, Satış Başkan Yardımcısı Sayın Aşkın Cantimur’a , Acenteler Müdürü Sayın Okan Öksüz’e çok teşekkür ediyoruz .